PL EN DE
Profesjonalny serwis samochodów
osobowych i ciężarowych

Dziękujemy za wyrażenie zgody na otrzymywanie informacji handlowych od firmy Auto Serwis Kendal i jednocześnie chcielibyśmy Państwa powitać na naszej stronie internetowej oraz zaprosić do współpracy.

Jesteśmy w pełni profesjonalnym serwisem wulkanizacyjnym, którego zakres działania obejmuje wszystkie typy samochodów. Jako jedyny serwis wulkanizacyjny w regionie wykonujemy dezynfekcję pojazdów oraz posiadamy myjnie TIR i BUS oraz całodobową myjnię dla samochodów osobowych.
Jesteśmy w stanie sprostać wymaganiom zarówno klientów indywidualnych jak i firm dysponujących wielkimi flotami samochodów dostawczych i ciężarowych.

Jesteśmy bardzo konkurencyjni i elastyczni we wszelkich kwestiach współpracy.
Jeżeli bylibyście Państwo zainteresowani współpracą, chętnie przygotujemy ofertą handlową dostosowaną do Państwa potrzeb po indywidualnym uzgodnieniu.

Nasze usługi poszerzyliśmy ponadto o podstawowe usługi serwisowe, sprzedaż opon, felg, płynów do spryskiwaczy,wycieraczek, serwis klimatyzacji czy kontrolę geometrii i ustawianie zbieżności.

Na miejscu klienci mogą odpocząć na wygodnych kanapach mając do dyspozycji stanowisko z dostępem do internetu, TV, automat z kawą, a także zaopatrzyć swoje auta w szereg akcesoriów dostępnych w naszym sklepie na miejscu.

Szerokości! Przyczepności!

Licznik odsłon: 617421
Użytkowników ON-LINE: 7
Copyright © 2019 Kendal - Kendal ® jest zarejestrowanym znakiem towarowym firmy Kendal
Realizacja: Dianthus
Dokument wydrukowany ze strony: www.kendal.com.pl/pl/mailing-2/